Profil użytkownika K M
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat AmArGaz - Montaż Instalacji LPG - Autogaz - Haki Holownicze Artur Krzyżanowski, Wrocław
opublikowano ponad 5 lata temu
Nie polecam. Zostawiłem kasę, miesiąc po wymianie wtryskiwaczy gazowych auto zaczęło nierówno chodzić, pan Artur zlecił wymianę układu zapłonowego, zaczął od świeć, niestety nie to było przyczyną, cewkę wymieniłem już gdzie indziej, ale niestety również to nie to. Dopiero ponowna wymiana wtryskiwaczy gazowych wyeliminowała problem, a to nie mało bo 1280zl.
K M