.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika K M

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Nie polecam. Zostawiłem kasę, miesiąc po wymianie wtryskiwaczy gazowych auto zaczęło nierówno chodzić, pan Artur zlecił wymianę układu zapłonowego, zaczął od świeć, niestety nie to było przyczyną, cewkę wymieniłem już gdzie indziej, ale niestety również to nie to. Dopiero ponowna wymiana wtryskiwaczy gazowych wyeliminowała problem, a to nie mało bo 1280zl.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie