Profil użytkownika Kacper Szylski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Przedsiębiorstwo Produkcji Spożywczej Frykas, Kościan
opublikowano ponad 9 lata temu
Bardzo solidna firma, która robi po prostu rewelacyjne produkty. Ceny bardzo przyjemne, można powiedzieć, ze studenckie. A smak jak u mamy! Dostępność bardzo duża. Ogólnie super, lepsza jakość od droższej konkurencji
Kacper Szylski