.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Kaja Ewa

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 15 lata temu

Rzetelna,wykfalikowana kadra,serdeczna opieka,komfortowe wyposarzenie ambulansu 100% POZYTYWNEJ OPINI.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Szkoda tylko Droga Pani, że to odbywa się kosztem kierowców. Ludzie którzy pracują na stanowisku kierowcy maja w zamian wynagrodzenie za które nie da się utrzymać rodziny a nie wypłatę. I jeszcze na dodatek maja nie prawnie potrącane pieniądze. Kierowca pracuje ok 21 h na dobę przewożąc pacjentów na stacje dializ za grosze. I na pewno to nie jest bezpieczne dla nikogo.