Profil użytkownika Kaja Ewa
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Transport Medyczny, Sanitarny, Przewóz Chorych - Specjal-Trans S.c.mazurek Jerzy. Mazurek Aleksandra, Janików
opublikowano ponad 15 lata temu
Rzetelna,wykfalikowana kadra,serdeczna opieka,komfortowe wyposarzenie ambulansu 100% POZYTYWNEJ OPINI.
Kierowca
Kaja Ewa
Szkoda tylko Droga Pani, że to odbywa się kosztem kierowców. Ludzie którzy pracują na stanowisku kierowcy maja w zamian wynagrodzenie za które nie da się utrzymać rodziny a nie wypłatę. I jeszcze na dodatek maja nie prawnie potrącane pieniądze. Kierowca pracuje ok 21 h na dobę przewożąc pacjentów na stacje dializ za grosze. I na pewno to nie jest bezpieczne dla nikogo.