Profil użytkownika kajkka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska, Łódź
opublikowano ponad 2 lata temu
Potrzebowałam najlepszej adwokatki od rozwodów i się nie pomyliłam wybierając Panią Magdalenę. Wygrała mi wszystko. Winę męża i mega wysokie alimenty dla dzieciaków i dla mnie. POLECAM !!!