.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika kajkka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Potrzebowałam najlepszej adwokatki od rozwodów i się nie pomyliłam wybierając Panią Magdalenę. Wygrała mi wszystko. Winę męża i mega wysokie alimenty dla dzieciaków i dla mnie. POLECAM !!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie