.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Kamiński777

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Niestety, wymiana drążka kierowniczego skończyła się tym,że połamali kołpak, źle poprowadzili przewód hamulcowy, przez co pękł w trakcie jazdy i straciłem hamulce. Oczywiście do niczego się nie przyznają. Tą firmę, trzeba naprawdę omijać z daleka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie