Profil użytkownika Kamiński777
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Elite. Stacja kontroli pojazdów, serwis szybkiej obsługi, Zielona Góra
opublikowano ponad 14 lata temu
Niestety, wymiana drążka kierowniczego skończyła się tym,że połamali kołpak, źle poprowadzili przewód hamulcowy, przez co pękł w trakcie jazdy i straciłem hamulce. Oczywiście do niczego się nie przyznają. Tą firmę, trzeba naprawdę omijać z daleka.