Profil użytkownika KaMi
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Europejskie Centrum Odszkodowań SA, Legnica
opublikowano ponad 6 lata temu
Jak tu walczyć z firmą ubezpieczeniową jak się nie zna przepisów? Szary człowiek nie ma szans.Gdyby nie EUCO to przyznaję, że bym sobie nie poradziła i odpuściła i 10 tysięcy by mi przeszło koło nosa.
KaMi