.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika KaMi

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Europejskie Centrum Odszkodowań SA, Legnica

opublikowano ponad 6 lata temu

Jak tu walczyć z firmą ubezpieczeniową jak się nie zna przepisów? Szary człowiek nie ma szans.Gdyby nie EUCO to przyznaję, że bym sobie nie poradziła i odpuściła i 10 tysięcy by mi przeszło koło nosa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie