Profil użytkownika Kamil Kądziela
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat A.d. Piekarz "spoko" Ośrodek Szkolenia Kierowców, Sosnowiec
opublikowano ponad 13 lata temu
Jestem niesamowicie zadowolony z nauczania przez instruktorów w tym ośrodku. Egzamin zdany pozytywnie za drugim razem (pierwszy to była tylko i wyłącznie moja głupota). Nauka na najwyższym poziomie, bezstresowo, świetny kontakt i dyspozycyjność instruktorów. Jestem baaaardzo zadowolony, polecam ten ośrodek każdemu kto nie tylko chce zdać egzamin, ale także nauczyć się tak naprawdę jeździć i zachować na drodze w przyszłości! Polecam jeszcze raz!
Kamil Kądziela