.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Kamil Kądziela

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem niesamowicie zadowolony z nauczania przez instruktorów w tym ośrodku. Egzamin zdany pozytywnie za drugim razem (pierwszy to była tylko i wyłącznie moja głupota). Nauka na najwyższym poziomie, bezstresowo, świetny kontakt i dyspozycyjność instruktorów. Jestem baaaardzo zadowolony, polecam ten ośrodek każdemu kto nie tylko chce zdać egzamin, ale także nauczyć się tak naprawdę jeździć i zachować na drodze w przyszłości! Polecam jeszcze raz!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie