.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Kamil Pawłowski

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam specjalistów. Właśnie z takim podejściem, jakie oni mają powinno się pomagać ludziom. Dzięki nim pozbyłem się bólu i dyskomfortu po kontuzji nogi. Pomogli mi dojść do siebie. Mają odpowiedni, nowoczesny sprzęt. Solidni specjaliści.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 8 lata temu

Świetny salon. Kupiłam sobie tutaj kilka oprawek. Są solidne i ładne. Szybko wybrałem ładne z pomocą pani z obsługi. Takie oprawki są dostępne w różnych kolorach, także nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem jakichś dla siebie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie