.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Kamil Szlachta

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Super firma :) mam od zeszłego roku narożnik Faro, sprawuje sie jak trzeba :) obsługa kompetentna, meble solidne, jako klient polecam z czystym sumieniem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie