Profil użytkownika Kamil Szlachta
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Puszman-Meble. Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych, Syców
opublikowano ponad 5 lata temu
Super firma :) mam od zeszłego roku narożnik Faro, sprawuje sie jak trzeba :) obsługa kompetentna, meble solidne, jako klient polecam z czystym sumieniem
Kamil Szlachta