.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Kamila Jakubiec

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

OKROPNA KOBIETA W REJESTRACJI, NIE POLECAM. BRAK SZACUNKU DO KLIENTA, OPRYSKLIWA. Pani na starcie zniechęciła do wizyty u doktora.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie