Profil użytkownika Kamila Jakubiec
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Zapała Roman, lek. med. Spec. medycyny ogólnej i chorób wewn., Pszczyna
opublikowano ponad 5 lata temu
OKROPNA KOBIETA W REJESTRACJI, NIE POLECAM. BRAK SZACUNKU DO KLIENTA, OPRYSKLIWA. Pani na starcie zniechęciła do wizyty u doktora.
Kamila Jakubiec