Profil użytkownika Kamilla
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa, Świdnica
opublikowano ponad 7 lata temu
Coś niesamowitego. Dotychczas mialam negatywną opinię na temat medycyny estetycznej, ale pan doktor odczarował moje podejscie do tego tematu. Dziekuje pieknie za wypełnianie kwasem hialuronowym. Efekt mega subtelny, ale jedncozesnie czuje, ze wygladam lepiej, a skora w dotyku jest przemiła miękka.