.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Kamilla

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa, Świdnica

opublikowano ponad 7 lata temu

Coś niesamowitego. Dotychczas mialam negatywną opinię na temat medycyny estetycznej, ale pan doktor odczarował moje podejscie do tego tematu. Dziekuje pieknie za wypełnianie kwasem hialuronowym. Efekt mega subtelny, ale jedncozesnie czuje, ze wygladam lepiej, a skora w dotyku jest przemiła miękka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie