Profil użytkownika Kardas Lech
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Stacja Kontroli Pojazdów - Podstawowa ul. Opata Hackiego tos, Gdynia
opublikowano ponad 2 lata temu
Należy zatrudnić profesjonalnego diagnostę, który potrafiłby zauważyć podczas sprawdzania zawieszenia w Hyundaiix35, pod kątem dochodzących dziwnych ,niepokojących odgłosów, że luźny jest cały tylny układ wydechowy ,a nie zużyta tuleja tylnego wachacza. Jeżeli diagnosta będąc w kanale ,sprawdzając całe zawieszenie, nie widzi ewidentnie luźnego dużego elementu ,jakim jest tylny wydech to jego predyspozycje do zajmowania się diagnostyką ,stoją pod dużym znakiem zapytania. Cena 50 zł. za sprawdzenie zawieszenia i nie zauważenie prawdziwego powodu niepokojących odgłosów, jest w takiej sytuacji nieakceptowalna ,tym bardziej, że w niedalekim sąsiedztwie ,jest stacja diagnostyczna, w której diagnosta-profesjonalista od razu zauważył przyczynę problemu ,czyli wydech i nie zużytą tuleję wachacza ,tylko łącznik stabilizatora, a cena za sprawdzenie i diagnostykę zawieszenia, to 30 zł. Reasumując, nie polecam usług tej stacji.