Profil użytkownika Karo Lina
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Aston. Automaty do sprzedaży gorących i ciepłych napoi. Szekalska B., Białystok
opublikowano ponad 9 lata temu
Uwaga! Przestrzegam wszystkich przed zakupem napoi w automatach przy płatności kartą! Dziś kupiłam kawę w automacie w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku, która miała kosztować 3,5 zł, zaś na karcie mam zablokowane 6 zł. Nie jest to może majątek, ale przy chociażby 20 kawach dziennie, za które klient zapłaci kartą jest to już 50 zł. Oszustwo!!! Będę omijała szerokim łukiem automaty tejże firmy!
Karo Lina