.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Karo Lina

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Uwaga! Przestrzegam wszystkich przed zakupem napoi w automatach przy płatności kartą! Dziś kupiłam kawę w automacie w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku, która miała kosztować 3,5 zł, zaś na karcie mam zablokowane 6 zł. Nie jest to może majątek, ale przy chociażby 20 kawach dziennie, za które klient zapłaci kartą jest to już 50 zł. Oszustwo!!! Będę omijała szerokim łukiem automaty tejże firmy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie