Profil użytkownika Karol Nowak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Polecam z całego serca. Normalni ludzie, super kontakt. Nic nie narzucają, nie pospieszają, nie patrzą nerwowo na zegarek. Na bank jeszcze kiedyś wrócę do tej kancelarii.
Karol Nowak