.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Karolina Gurniak

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Orawiec Grzegorz. Piekarnia, Bolesławiec

opublikowano ponad 7 lata temu

Oszust złodziej i bajkopisarz. Na rozmowie kwalifikacyjnej gościu wydawał się okey. Zrobił wrażenie gościa uczciwego. Ale to tylko wrażenie. Po tygodniu jak pytałem o umowę wykrecal się jakimiś głupimi wymowkami. Rozliczać się miał co tydzień. Ale jakoś wszyscy dostawali tygodniowki ja nie. Jego tłumaczenie to zapomnieli. Piekarze to jak nie alkoholicy to cpuni. W cukierni mrówki w wyrobach. Nie polecam tam pracować żadnej osobie!! O wszystko trzeba się prosić a i tak jest się po prostu wydymanym
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie