Profil użytkownika Karolina Gurniak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Orawiec Grzegorz. Piekarnia, Bolesławiec
opublikowano ponad 7 lata temu
Oszust złodziej i bajkopisarz. Na rozmowie kwalifikacyjnej gościu wydawał się okey. Zrobił wrażenie gościa uczciwego. Ale to tylko wrażenie. Po tygodniu jak pytałem o umowę wykrecal się jakimiś głupimi wymowkami. Rozliczać się miał co tydzień. Ale jakoś wszyscy dostawali tygodniowki ja nie. Jego tłumaczenie to zapomnieli. Piekarze to jak nie alkoholicy to cpuni. W cukierni mrówki w wyrobach. Nie polecam tam pracować żadnej osobie!! O wszystko trzeba się prosić a i tak jest się po prostu wydymanym
Karolina Gurniak