Profil użytkownika Karolina Racewicz
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Notariusz Agnieszka Dawińdziak, Gdynia
opublikowano ponad 4 lata temu
Już kilkakrotnie korzystałam z usług tej kancelarii i zawsze jestem bardzo zadowolona. Wiedza, zaangażowanie dużo większe niż w innych kancelariach, ponadto profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Polecam
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Dawińdziak-Kur Notariusz Gdynia, Gdynia
opublikowano ponad 4 lata temu
Już kilkakrotnie korzystałam z usług tej kancelarii i zawsze jestem bardzo zadowolona. Wiedza, zaangażowanie dużo większe niż w innych kancelariach, ponadto profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Polecam
Karolina Racewicz