Profil użytkownika karolonek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Pastuch Zdzisław. Przewozy krajowe i zagraniczne, Gryfów Śląski
opublikowano ponad 13 lata temu
GORĄCO POLECAM!! Fachowa obsługa począwszy od biura kończywszy na kierowcach, którzy są bardzo mili i pomocni! pewna firma zostawiła mnie na lodzie i z dnia na dzień musiałam szukać przewozu. Jechałam z tą firmą pierwszy raz ale na 100% zostanę stałą klientką. Jeszcze raz GORĄCO POLECAM!!!!!!!