.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Kasia Karolina

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Pierwszy raz odwiedziłam salon p. Mirki mimo że mieszkam blisko i jestem bardzo zadowolona, pani bardzo sympatyczna.. Na pewno będę tam wracać z miłą chęcią.. Następna wizyta w maju.. 😍polecam z całego serca. 😘😍❤
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie