.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Kasia Królak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

oszust... pobrał zadatki i zaliczki od wielu osób i nie wykonał zleceń! Jest nam winien 30 000 PLN! Sprawa cywilna i karna w toku! Proszę o kontakt innych poszkodowanych: [email protected]
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie