.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Kasia Suchowiecka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 10 lata temu

NIE POLECAM!!!!!!! ta pani okradla nas na tysiac zl. wziela zaliczke w wysokosci 1tys. zl za wykonanie projektu rok czekalismy na projekt ktorego oczywiscie nie otrzymalismy!!!!!! i zwrotu zaliczki oczywiscie tez . Pani Magda oczywiscie twierdzi ze te pieniadze sie jej naleza ale za co ???? skoro my nic nie otrzymalismy..... Wyludza pieniadze !!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie