Profil użytkownika Kasia Suchowiecka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat S.M. Art Pracownia Projektowa Magdalena Izabela Szuba, Działdowo
opublikowano ponad 10 lata temu
NIE POLECAM!!!!!!! ta pani okradla nas na tysiac zl. wziela zaliczke w wysokosci 1tys. zl za wykonanie projektu rok czekalismy na projekt ktorego oczywiscie nie otrzymalismy!!!!!! i zwrotu zaliczki oczywiscie tez . Pani Magda oczywiscie twierdzi ze te pieniadze sie jej naleza ale za co ???? skoro my nic nie otrzymalismy..... Wyludza pieniadze !!!!!
Kasia Suchowiecka