.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika kasia78wi agata80

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam w 100%! Pani Doktor jest fachowcem, a przy tym miłą i empatyczną osobą. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, a badania przeprowadzane bez pośpiechu. Dzięki temu, że Pani Doktor prawidłowo mnie zdiagnozowała, a potem dobrze zoperowała, dziś cieszę się zdrowiem. Dziękuję serdecznie. Katarzyna K.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie