Profil użytkownika Katarzyna Agata
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat CALMA Klinika Terapii Oliwa - Poradnia Psychologiczna, Gdańsk
opublikowano ponad 4 lata temu
Nie polecam bo mają gdzieś pacjenta i jego zdrowie.Syn dzwonil do Calmy z prosbą o wystawienie leku na uspokojenie gdyz mial bardzo silne ataki paniki.Pani ,ktora odebrala tel powiedziala,że oddzwonią,ale tego nie zrobili.Następnego dnia syn znów zadzwonil,ale powiedziano mu ze jego lekarki nie ma i ze musi czekac 4 dni do wtorku.Żaden z lekarzy nie mógl go przyjąc bo wszyscy zajęci ... Czy naprawdę cięzko bylo znalesc 5 minut aby wypisać receptę na hydroksyzynę???? Nie sądzę tym bardziej że wystawienie recepty w klinice to koszt 80 lub 90 zl.A porada to 250.. Liczy się dla Was tylko kasa niestety.
CALMA Klinika Terapii Oliwa - Poradnia Psychologiczna Firma
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nie byliśmy w stanie pomóc w opisanej przez Panią sytuacji natychmiast. Pacjent skontaktował się z placówką w dzień, kiedy nie było niestety dostępnego na miejscu żadnego lekarza (piątek) i po uzgodnieniu telefonicznym z lekarzem prowadzącym, pomimo pełnego grafiku u Pani doktor, zaproponowaliśmy dodatkowy termin konsultacji we wtorek, na co pacjent nie wyraził chęci. Zgodnie ze standardami opieki medycznej wypisanie recepty na dodatkowy lek uspokajający każdorazowo wymaga badania pacjenta przez lekarza i uważnego dobrania postępowania najbardziej odpowiedniego w danej sytuacji. Płatne wypisanie recepty, o którym wspomina Pani w swojej opinii, dotyczy w Calmie jedynie sytuacji awaryjnego przedłużania stałego leczenia pacjenta, któremu z różnych losowych przyczyn nie wystarczy leków do następnej umówionej konsultacji u swojego lekarza. W celu zapewnienia pacjentom bezpieczeństwa nie wystawiamy recept na żądanie, zwłaszcza na leki wcześniej niezalecane. W przypadku pogorszenia zawsze staramy się zapewnić pacjentowi najszybszy możliwy termin konsultacji, nie zawsze jednak jest to fizycznie możliwe tego samego dnia, za co przepraszamy. Należy pamiętać, że w sytaucjach nagłych, kiedy nie jest możliwe uzyskanie pomocy ambulatoryjnie, należy zgłaszać się na izbę przyjęć najbliższego szpitala.