Profil użytkownika Katarzyna Durmaj
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Auto-Dukat. Stacja obsługi samochodów. Diagnostyka komputerowa, przeglądy rejestracyjne, Pruszków
opublikowano ponad 14 lata temu
Witam auto dukat w pruszkowie to oszusci i patałachy robili mi poł roku temu uszczelke która wczoraj została wydmychana , Własciciel autodukatu nie przyjal reklamacji twierdza ze uszczelka pposzła bo przegrzałem silnik w który oni rzekomo wymienili uszczelkę fachowo . nie zatrzymujcie sie tam to banda złodzieji i oszustów
Katarzyna Durmaj