.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Katarzyna Durmaj

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Witam auto dukat w pruszkowie to oszusci i patałachy robili mi poł roku temu uszczelke która wczoraj została wydmychana , Własciciel autodukatu nie przyjal reklamacji twierdza ze uszczelka pposzła bo przegrzałem silnik w który oni rzekomo wymienili uszczelkę fachowo . nie zatrzymujcie sie tam to banda złodzieji i oszustów
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie