.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Katarzyna Gorski

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Dnia 29.10.2023 godzina 11 zamowiona karetka na przewoz pacjentki mojej matki ze szpitala Lapy ul Korczaka 23 do szpitala USK hematologia Bialystok. To co spotkalo moja chora matke nie miesci sie w normach.Pan ratownik ,ktorego dane mam nadzieje poznam i zostana wyciagniete konsekwencje ,wobec jego wulgarnego zachowania sie wobec mojej 83 letniej matki.To nie jest miejsce dla tego pana,Mama porusza sie z laska ,na ktorej przewoz pan ratownik nie zezwolil .Rzeczy osobiste pozostaly w Lapach. Brat byl swiadkiem tego traktowania/ Rozumiem ze jest rano i niedziela ,lecz to jest tego pana praca.Mojej matce nalezy sie godne traktowanie i szacunek .Dodatkowa dawka stresu nie nalezy sie jej,wystarcza klopoty zdrowotne .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie