Profil użytkownika Katarzyna Iwona Biedrzycka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Zakład Energetyczny Białystok Sa. Rejon Energetyczny, Ełk
opublikowano ponad 7 lata temu
Brak słów !!! Od godziny próbuje sie dodzwonić bez skutku .Pracownicy chyba nadal swieta mają a klijet moze poczekać !!!
Katarzyna Iwona Biedrzycka