Profil użytkownika Katarzyna Mydlak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Stowarzyszenie Zrzeszenie Właścicieli Nieruchomości, Zabrze
opublikowano ponad 2 lata temu
Mieszkam w mieszkaniu ze Zrzeszenia od 16 lat (dosłownie bo dziś jest pełna 16 rocznica )
Nigdy nie miałam problemu z załatwieniem jakichkolwiek spraw
W biurze pracują normalni ludzie rozumiejący nas mieszkańców a do tego są bardzo mili
Księgowość jest prowadzona rzetelnie i dokładnie
Polecam z całego serducha