.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Katarzyna Mydlak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Mieszkam w mieszkaniu ze Zrzeszenia od 16 lat (dosłownie bo dziś jest pełna 16 rocznica ) Nigdy nie miałam problemu z załatwieniem jakichkolwiek spraw W biurze pracują normalni ludzie rozumiejący nas mieszkańców a do tego są bardzo mili Księgowość jest prowadzona rzetelnie i dokładnie Polecam z całego serducha
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie