Profil użytkownika Katarzyna Szymura
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Filak Olgierd. Usługi Optyczne, Gabinet Okulistyczny, Rybnik
opublikowano ponad 5 lata temu
Będąc w tym salonie czułam się jakbym była w ukrytej kamerze. Nigdy wcześniej żaden sprzedawca nie potraktował mnie tak jak tam. Bardzo arogancki pan który wszystko wie najlepiej i nic nie da sobie powiedzieć. Bardzo nie polecam tego salonu. Może i mają duży wybór, ale pan który mnie obsługiwał powinien iść na kurs obsługi klienta, bo jego zachowanie było okropne i długo pozostanie w mojej pamięci.
Niwak
Katarzyna Szymura
Bardzo arogancki pan który wszystko wie najlepiej i nic nie da sobie powiedzieć. Bardzo nie polecam tego salonu. Może i mają duży wybór, ale pan który mnie obsługiwał powinien iść na kurs obsługi klienta, bo jego zachowanie było okropne i długo pozostanie w mojej pamięci.