.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Katarzyna Szymura

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Będąc w tym salonie czułam się jakbym była w ukrytej kamerze. Nigdy wcześniej żaden sprzedawca nie potraktował mnie tak jak tam. Bardzo arogancki pan który wszystko wie najlepiej i nic nie da sobie powiedzieć. Bardzo nie polecam tego salonu. Może i mają duży wybór, ale pan który mnie obsługiwał powinien iść na kurs obsługi klienta, bo jego zachowanie było okropne i długo pozostanie w mojej pamięci.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Bardzo arogancki pan który wszystko wie najlepiej i nic nie da sobie powiedzieć. Bardzo nie polecam tego salonu. Może i mają duży wybór, ale pan który mnie obsługiwał powinien iść na kurs obsługi klienta, bo jego zachowanie było okropne i długo pozostanie w mojej pamięci.