Profil użytkownika kate89
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa, Świdnica
opublikowano ponad 7 lata temu
Jeden z nielicznych gabinetów, gdzie mozna liczyc na profesjonalną poradę i dobrze wykonany zabieg. Jest subtelna poprawa, bez sztucznego efektu. Zaczynalam od uzupelniania zmarszczek kwasem hialuronowym, a niedawno bylam na pierwszym botoksie. Jestem zadowolona, skora jest taka gestsza w dotyku, wygladzona. Polecam.