Profil użytkownika kielbik
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Blus M.K. Producent pierścieni tłokowych i regeneracja tłoków, Łódź
opublikowano ponad 12 lata temu
zarombista firma!!!! polecam wszystkim niedowiarkom!!!caly silnik robilem,ducatro2.2 -2007rok dali mi pirescionki zarombiste -chodzi jakmta lala!!!polecam niedoweiarkom!!po cokupowac oryginaly?jak oni sa lepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!