.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika kielbik

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

zarombista firma!!!! polecam wszystkim niedowiarkom!!!caly silnik robilem,ducatro2.2 -2007rok dali mi pirescionki zarombiste -chodzi jakmta lala!!!polecam niedoweiarkom!!po cokupowac oryginaly?jak oni sa lepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie