Profil użytkownika Kinga Hajdus
| Opinie | 3 |
Opinie
Opinia na temat Ginekolog Wrocław - Ginemedica Justin Center, Wrocław
opublikowano ponad 9 lata temu
Dzięki lekarzom z tej placówki moja ciąża przebiegła tak jak powinna, czyli bezstresowo, bez powikłań. Na każdym etapie byłam informowana o tym, czego mogę się spodziewać. Ogromny pozytyw.
Opinia na temat Gabinet ginekologiczno-położniczy lek. med. Dominika Herlenius-Sawicka, Warszawa
opublikowano ponad 9 lata temu
Świetny specjalista. Trafnie postawiona diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie pozwoliły mi wrócić do zdrowia w niedługim czasie. Szczerze polecam.