.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Kinga Poprawna

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Zły montaż. Brak reakcji na reklamację, kompletna ignorancja klienta na każdym polu i oszukiwanie po kontakcie telefonicznym. Zero odpowiedzi. Nikt nie oddzwania, sprawa ich zdaniem zapomniana i zamieciona pod dywan. Bardzo nie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Proszę o kontakt