Profil użytkownika Kinga Wykręt
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Puchała Aneta i Wojciech, lek. stomatolodzy. Gabinet, Kęty
opublikowano ponad 10 lata temu
Bardzo dobry dentysta. Cenowo też nie ma tragedii w porównaniu z komfortem i jakością usług.
Kinga Wykręt