Profil użytkownika Kinga Zwolińska
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Goethe-Institut Warschau, Warszawa
opublikowano ponad 10 lata temu
Jak byłam na Erasmusie w Hiszpanii to zaczęłam tam robić kurs w Goethe Institut i po powrocie zastanawiałam się co z tym zrobić dalej, ale okazało się że można kontynuować naukę w którymkolwiek z ich instytutów więc teraz kontynuuje swój kurs tyle, że w Warszawie:)
Opinia na temat Katolickie Liceum Ogólnokształcące, Zawiercie
opublikowano ponad 10 lata temu
Nauka w tym liceum to nie tylko łopatologiczne przyswajanie wiedzy, ale też myślenie analityczne i rozbudzanie dociekliwości uczniów, a to w dzisiejszych czasach rzadkość. Moja córka akurat zawsze się pilnie uczyła, ale tym razem jeszcze otworzyła się na świat i dostrzega rzeczy, które wcześniej olewała więc jestem naprawdę zadowolona.
Kinga Zwolińska