.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika kinga

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Nie polecam, obydwie panie doktor maja przekonania religijne i polityczne takie które nie pozwalają na kompleksowe leczenie pacjentów !!!! Radze omijać szerokim łukiem, bo w potrzebie zostaje sie zostawionym samemu sobie !!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie