Profil użytkownika Klaudia M
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Wanda-Hurnex. Wydawnictwo i hurtownia taniej książki. Necel J., Kraków
opublikowano ponad 10 lata temu
Super jest ta księgarnia, tylko brakuje tutaj informacji o godzinach otwarcia:)
| Opinie | 1 |
opublikowano ponad 10 lata temu