Profil użytkownika Klaudia Mitruk
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 4 lata temu
Profesjonalne podejście do klienta zaczyna się już od złożenia rezerwacji. Trwało to dosłownie 5 minut. Szybki telefon - Pani mi przedstawiła wszystkie szczegoły i wystarczył SMS z rezerwacją i po 2 minutach dostałam potwierdzenie przejazdu. Bus przyjechał w określonym przedziale czasowym między 16 a 17 do mojego domu w Roosendaal . Kierowca jechał bardzo bezpiecznie , widać doświadczenie profesjonalisty. Busy mają duże i wygodne. Nie jest ciasno jak w innych firmach. Kolejną zaletą są duże bagażniki na torby pasażerów, nie było problemu , żeby za drobną opłatą zabrać rower i mały nadbagaż. Szukając busa z Holandii do Polski - wybierz Grego busy , nie zawiedziesz się i będziesz zadowolony