Profil użytkownika klient99
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Okręgowa stacja kontroli pojazdów GST/028 Tocha, Starogard Gdański
opublikowano ponad 14 lata temu
Piszecie o pracy stacji!!! ale jak moze funkcjonowac dobrze firma jak pozbywa sie diagnostow napawde dobrych . było tam kilku Panow ktorzy juz nie pracuja. a szkoda !!! bo ja i kilku moich znajomych zmieniło stacje jako miejsce badań naszych pojazdów.