.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika klient99

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Okręgowa stacja kontroli pojazdów GST/028 Tocha, Starogard Gdański

opublikowano ponad 14 lata temu

Piszecie o pracy stacji!!! ale jak moze funkcjonowac dobrze firma jak pozbywa sie diagnostow napawde dobrych . było tam kilku Panow ktorzy juz nie pracuja. a szkoda !!! bo ja i kilku moich znajomych zmieniło stacje jako miejsce badań naszych pojazdów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie