Profil użytkownika kolka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Pawełczak - Bałata, Kraków
opublikowano ponad 15 lata temu
Polecam wszystkim tą terapeutkę.Wszystkie zasady i sposób pracy są jasne od początku.Można poczuć profesjonalizm i miec zaufanie.Poza tym dobrze sie człowiek czuję w jej obecności.Godna polecenia.