.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika kolka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 15 lata temu

Polecam wszystkim tą terapeutkę.Wszystkie zasady i sposób pracy są jasne od początku.Można poczuć profesjonalizm i miec zaufanie.Poza tym dobrze sie człowiek czuję w jej obecności.Godna polecenia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie