.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Kontakt

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Pare tygodniu utraciłem zdolność oddychania przez nos. Telefon z rana, wizyta po południu .. Gabinet szary, ciemny, powiedziałbym odpychający. Pani Doktor wyjaśniła że mam polipy które należy zoperować. Sama nie oferuje pomocy w przygotowaniu do operacji bo w szpitalu już nie pracuje. Koszt wizyty: 250zl, 15 minut pracy. Otrzymałem receptę, a jakże, tylko Pani doktor datowała ją na 9 grudnia 2023 a więc za rok od wizyty .. Pani w aptece odmówiła wydania leków. Kolejna wizyta niemozliwa do zrobienia. Pani doktor nie podnosi telefonu. Absolutnie nie rekomenduję, jestem wkurzony .. Najbardziej arogancją .. pani doktor bierze kasę .. data na recepcie? To problem pacjenta .. Szybkość, bo następny pacjent czeka .. Choroby służby zdrowia ciąg dalszy, pani doktor za nic nie odpowiada ..
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie