.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika kopec

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 13 lata temu

W dniu 05\10 o godzinie 9.00 zamówiłem usługę udrożnienie kanalizacji zamówienie zostało przyjęte i miało być zrealizowane po godzinie 15.00 o godzinie 16.00 zacząłem dzwonić po 6 próbie połączenia odebrała żona i poinformowała że mąż jest na pilnej robocie i zaraz odwoni do godziny 22.00 nie odwonił wiedział ze nie możną korzystać z sanitariatów ponieważ wybija szambo ale on miał to gdzieś radzę wszystkim omijać go szerokim łukiem wyjątkowo nierzetelny hydraulik wystarczyło zadzwonić i przeprosić o 22.00 zamówiłem pogotowie hydrauliczne zjawili się w przeciągu 30 minut i przepchali kanalizację szkoda tylko soboty i nerwów dlatego ostrzegam wszystkich
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie