Profil użytkownika Koszelowski
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Depenbrock Polska. Sp. Z O.o. Spółka Komandytowa, Komorniki
opublikowano ponad 13 lata temu
Jak już się podpisze papiery to budowanie idzie im sprawnie. Budynek prezentuje się ładnie, spełnia pokładane oczekiwania. Liczymy na rabat przy kolejnej współpracy :)
Opinia na temat Primesoft Polska sp. z o.o., Poznań
opublikowano ponad 14 lata temu
Pracę w psp oceniam pozytywnie. W szkolnej skali 1-6 na 5.
Podoba mi się praca zespołowa, bo kolegów mam naprawdę w porządku. Realizowane projekty nie odmóżdżają, to też wartościowa rzecz. Możliwości rozwoju? Owszem widzę i czuję :) Do pracy idę w dobrym humorze a to o czymś świadczy. Nie lubię dojeżdżać do firmy przez naramowicką bo bywa bardzo zatłoczona. Latem zabieram rower i problem rozwiązany :D
Też dałbym 5, choć teraz już w primesoft nie pracuję. Trzeba przyznać - załoga zgrana. Zarobki też niezłe, przynajmniej na moim stanowisku takowe były.