.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Koszelowski

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 13 lata temu

Jak już się podpisze papiery to budowanie idzie im sprawnie. Budynek prezentuje się ładnie, spełnia pokładane oczekiwania. Liczymy na rabat przy kolejnej współpracy :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Primesoft Polska sp. z o.o., Poznań

opublikowano ponad 14 lata temu

Pracę w psp oceniam pozytywnie. W szkolnej skali 1-6 na 5. Podoba mi się praca zespołowa, bo kolegów mam naprawdę w porządku. Realizowane projekty nie odmóżdżają, to też wartościowa rzecz. Możliwości rozwoju? Owszem widzę i czuję :) Do pracy idę w dobrym humorze a to o czymś świadczy. Nie lubię dojeżdżać do firmy przez naramowicką bo bywa bardzo zatłoczona. Latem zabieram rower i problem rozwiązany :D
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Też dałbym 5, choć teraz już w primesoft nie pracuję. Trzeba przyznać - załoga zgrana. Zarobki też niezłe, przynajmniej na moim stanowisku takowe były.

jeśli chodzi o współpracę z innymi to dziś też jest OK :) co mnie bardzo cieszy