.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika kot kuki

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Damar. Gabinet Weterynaryjny. Marcinków d., Lek. Wet., Ząbkowice Śląskie

opublikowano ponad 6 lata temu

Zacznijmy od braku pomysłu na wyleczenie kota, kiedy był mały, ponieważ koci katar musi iść z kotem przez całe życie. Okazało się, że kot ma jedynie bakterie w nosie, dlatego wszystko się tak ślimaczy i dało się ją usunąć wręcz od ręki. Kończąc na sytuacji z poprzedniego tygodnia kiedy zaszła potrzeba pobrania kotu krwi do badań, to co się wydarzyło w tym gabinecie ,było czystą abstrakcją. Weterynarz nie mógł wbić się w żyłę, robił to kilkakrotnie aż do skutku. Co jest oczywiście ludzką rzeczą, nie zawsze wszystko wychodzi, jednak kontynuował tą czynność mimo próśb o zaprzestanie bo kotek był wyraźnie zestresowany, krzyczał w niebogłosy i szarpał się. Pan doktor był wyraźnie zirytowany reakcją właścicieli. Po czym oznajmił nam, że trzeba mu podawać leki, na które jest prawdopodobnie uczulony( przez co rozdrapuje sobie cały pyszczek do krwi) i wręcz zagroził, że jeżeli chcemy ratować skórę kot zdechnie na trzustkę. Po konsultacji z bardziej wykwalifikowanym weterynarzem okazało się, że wyniki były nieznacznie podwyższone np. przez jedzenie. A ostra wysypka została wywołana najprawdopodobniej przez lek i przede wszystkim przez stres :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie