Profil użytkownika kowalskagm
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kan-Wod Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane - Jan Pawlak, Twardogóra
opublikowano ponad 14 lata temu
Firma pana Pawlaka kpi sobie z klienta indywidualnego.
Dogadując się z szefem za metr kwadratowy zrobienia chodnika,pan dał cenę ok.80zł
Nie wykonał pracy przez kilka miesięcy,po przypomnieniu się i kilku telefonach pan zmienił cenę na 250zł.
Bo pracownik potrzebuje rękawiczek i zejdzie mu cały dzień nad zrobieniem tego m2.
To kpina.Brak szacunku do klienta.Jak to powiedział to jest BIZNES.No widać jak się dorabia pan Pawlak!!!!!!!!