.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika kowalskagm

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Firma pana Pawlaka kpi sobie z klienta indywidualnego. Dogadując się z szefem za metr kwadratowy zrobienia chodnika,pan dał cenę ok.80zł Nie wykonał pracy przez kilka miesięcy,po przypomnieniu się i kilku telefonach pan zmienił cenę na 250zł. Bo pracownik potrzebuje rękawiczek i zejdzie mu cały dzień nad zrobieniem tego m2. To kpina.Brak szacunku do klienta.Jak to powiedział to jest BIZNES.No widać jak się dorabia pan Pawlak!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie