Profil użytkownika Krystian F
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Pediatryczno-Neurologiczny. Lek. Med. Danuta Wesołek, Leszno
opublikowano ponad 5 lata temu
Do pani doktor zostaliśmy skierowani przez rodzinnego pediatrę, ponieważ martwiło nas, że nasz synek dziwnie spinał mięśnie.
Po przeprowadzonym wnikliwym wywiadzie okazało się, że to normalne podczas płaczu dziecka, o czym rodzinny pediatra nawet nie pomyślał, bo zamiast zrobić wywiad to wypisał skierowanie…
Pani doktor nie tylko zrobiła trafny wywiad, ale widząc nasze zakłopotanie sytuacją zaproponowała, że jeszcze ogólnie zbada synka. Rzadko spotykam w Ochronie Zdrowia takie zaangażowanie, połączone z życzliwością!
Pani doktor ma też świetną rękę do dzieci. Chociaż wizyty u lekarza nie zawsze nie kojarzą się dobrze, zwłaszcza małym dzieciom, to tu nasz synek całe badanie był radosny i zafascynowany badaniem.
Zdecydowanie polecam!!!
Krystian F