.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Krystian Niko

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Firma Horus ze Szczecina organizowała pogrzeb mojej najlepszej kuzynki i zrobiła to w taki sposób, że wyręczyła mnie ze wszystkich spraw, które były załatwiane w urzędach. Pracownicy firmy byli do naszej dyspozycji i służyli pomocą. Niestety, w trakcie ceremonii pogrzebowej była bardzo brzydka pogoda. Padał deszcze i był bardzo zimny wiatr. Firma wszystko już wcześniej przygotowała. Widać, że jest na wszystko przygotowana. Nasza najbliższa rodzina mogła się skryć pod dużym namiotem. Bardzo nam pomogli. Wywiązali się ze wszystkich ustaleń. Byli bardzo otwarci i życzliwi. Z całym szacunkiem polecamy tą firmę. Jeśli komuś przyjdzie ciężka chwila jaką jest pogrzeb bliskiego to z całą odpowiedzialnością polecam ten zakład.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie