Profil użytkownika Krystian Spaliński
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ośrodek Szkolenia Kierowców Kursant. Wiesław Sejdowski, Włocławek
opublikowano ponad 6 lata temu
Ja i kilkoro moich znajomych uczyliśmy się u Pana Wiesława. Prawie wszyscy zdaliśmy za pierwszym razem (tylko jeden kolega za drugim). Świetny instruktor i z poczuciem humoru ;-)
Krystian Spaliński