.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Krystyna Biczewska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Dołączam do grupy zadowolonych z usług Pana Krzysia. Pracuje na szczęście sam, nie obniża jakości usług - robi to świetnie i zna si e na swojej pracy jak rzadko kto: reanimował mój piec Hoval w listopadzie 2022 po dużych przygodach, gdyż w Gnieźnie gdzie mieszkam nie tylko brak jest kompetencji, ale nawet zainteresowania naprawami - każdy chciał od razu sprzedać i montować nowy system ogrzewania za wiele tysięcy. Piszę opinię gdyż był serwis przeprowadzony przez p. Krzysia i otrzymałam rachunek za 7 miesięcy z gazowni. Mam 30 procent niższy, ale gigadżulach i pomimo podwyżek więc nie tylko nie straciłam na serwisie ale wręcz zyskam w przyszłości. O ile cena gazu spadnie :-D Pan siedział długo regulując i patrząc w te cyferki w urządzeniu pomiarowym zanim nie wyszedł. Wymienił część i zapewnił ze z 10 lat popracuje ten piec, bo to najwyższa półka. Polecam, naprawdę warto. Pan konkretny i bardzo, bardzo punktualny.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie