.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika krystyna szmyt

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Jestem stałą klientką pana Borowiaka, jego roślinki są wystawiane co rok przed Palmiarnią w Poznaniu,fachowiec, życzliwy,i bardzo miły.Teraz w maju wybieram się na wielkie zakupy, ponieważ zima zrobiła spustoszenie,wybór roślin ogromny,pozdrawiam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie