Profil użytkownika krystyna szmyt
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Szkółka Krzewów Ozdobnych i Róż. G. Z. Borowiak i Synowie, Tarnowo Podgórne
opublikowano ponad 14 lata temu
Jestem stałą klientką pana Borowiaka, jego roślinki są wystawiane co rok przed Palmiarnią w Poznaniu,fachowiec, życzliwy,i bardzo miły.Teraz w maju wybieram się na wielkie zakupy, ponieważ zima zrobiła spustoszenie,wybór roślin ogromny,pozdrawiam.