.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Krystyna Terczyk

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Nie sądziłam, że znajdę kiedyś klinikę spełniającą wszystkie moje oczekiwania. Jednak natrafiłam na Vizago- i bardzo się zdziwiłam. Świetny, doświadczony zespół, schludny, urządzony ze smakiem gabinet i zabiegi wykonywane bez zastrzeżeń. Oferta jest bardzo bogata, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Będę z uwagą obserwować, jak Vizago się rozwinie ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie