Profil użytkownika Krystyna Terczyk
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Vizago - Klinika Plastyki Powiek i Medycyny Estetycznej, Gdańsk
opublikowano ponad 4 lata temu
Nie sądziłam, że znajdę kiedyś klinikę spełniającą wszystkie moje oczekiwania. Jednak natrafiłam na Vizago- i bardzo się zdziwiłam. Świetny, doświadczony zespół, schludny, urządzony ze smakiem gabinet i zabiegi wykonywane bez zastrzeżeń. Oferta jest bardzo bogata, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Będę z uwagą obserwować, jak Vizago się rozwinie ;)