Profil użytkownika Kryzysowa Narzeczona
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Półtorak Agnieszka, Lek. Stomatolog - Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny, Skarżysko-Kamienna
opublikowano ponad 10 lata temu
Bardzo sympatyczna Pani, ma podejście do pacjenta. Jest pierwszym stomatologiem do którego z chęcią wracam. Szczerze polecam!
Kryzysowa Narzeczona